ZŠ a MŠ Uherčice

Harmonogram plánovaných akcí

Září

  •   4. 9. Slavnostní zahájení školního roku se starostou obce
  • 11. 9. Pedagogická rada
  • 12. 9. Třídní schůzky
  • Koloběžkiáda
  • od 19. 9. Plavecká výuka (2. a 3. ročník)
  • 25. 9. Beseda se spisovatelem Josefem Benešem (2. - 5. ročník)
  • 27. 9. Němčický běh
  • 29. 9. Ředitelské volno

Říjen

  • 9. 10. Beseda se spisovatelkou Michaelou Fišarovou
  • 11. 10. Drakiáda
  • 25. 10. Dýňování
  • 26. a 27. 10. Podzimní prázdniny
  • Plavecká výuka (2. a 3. ročník)

Listopad

  • 1. 11. Barevný den
  • 10. 11. Svatomartinský lampiónový průvod
  • 13. 11. Pedagogická rada
  • 14. 11. Třídní schůzky
  • 21. 11. Planetárium Brno (1. ročník)
  • Zahájení přípravy na Vánoční zpívání
  • do 14. 11. Plavecká výuka (2. a 3. ročník)

Prosinec

  • 3. 12. Rozsvěcení vánočního stromu
  • 5. 12. Čertovský den
  • Dárkování - vánoční dílny dětí v ŠD
  • Vánoční nadělování zvířátkům v lese
  • 13. 12. Dopisy Ježíškovi
  • Vánoční nadělování v ŠD
  • 21. 12. Vánoční besídky ve třídách
  • 23. 12. - 2. 1. Vánoční prázdniny

Leden

  • 16. 1. Třídní schůzky
  • 30. 1. Pedagogická rada
  • 31. 1. Pololetní vysvědčení

Únor

  • Dětský karneval
  • Bruslení/sáňkování (dle počasí)
  • 2. 2. Pololetní prázdniny
  • 5. 2. - 9. 2. Jarní prázdniny
  • 26. 2 - 1. 3. Lyžařský kurz (1. - 3. ročník)
  • 28. 2. Divadélko Hradec Králové (4. a 5. ročník)

Březen

  • Velikonoční tvoření
  • Návštěva knihovny ve Vranovicích
    • 5. 3. žáci 1., 2. a 3. ročníku
    • 7. 3. žáci 4. a 5. ročníku
  • 8. 3. Recitační soutěž
  • 12. 3. Den otevřených dveří
  • 21. 3. Pyžamový den
  • 22. 3. Noc s Anersenem
  • 22. 3. Matematický klokan
  • 27. 3. Dopravní hříště
  • 28. 3. Velikonoční prázdniny

Duben

  • 10. 4. Zápis do 1. ročníku
  • 15. 4. Pedagogická rada
  • 16. 4. Třídní schůzky
  • 22. 4. Ukliďme Česko
  • 30. 4. Čarodějnice

Květen

  • 20. - 24. 5. Škola v přírodě (3. - 5. ročník)
  • 31. 5. Děn dětí - Kino Hustopeče
  • 31. 5. Zahradní slavnost

Červen

  • Školní akademie
  • 11. 6. Třídní schůzky
  • 14. 6. Akademie
  • 24. 6. Úklid tříd
  • 25. 6. Pedagogická rada
  • 25. a 26. 6. Olympijské dny
  • 27. 6. Třídnický den
  • 27. 6. Rozloučení s absolventy na OÚ
  • 28. 6. Vysvědčení

 

Základní škola