Konzultační hodiny pedagogů

Aby měl každý rodič možnost být s učitelem v kontaktu častěji než na třídních schůzkách a řešit s ním vše potřebné, stanovili si pedagogové týdenní časový prostor pro tyto schůzky.

Není vhodné ani efektivní vyžadovat čas pro konzultace s pedagogy na ulici před školou, na chodbě před výukou ani o přestávkách.

Na tyto konzultační hodiny je i tak vhodné se ohlásit, a to prostřednictvím Edookitu, případně telefonicky. Pouze tak bude mít učitel čas vyhrazený právě pro jednoho konkrétního rodiče.

1. třída              Mgr. Kamila Smetanová       úterý 14.30 - 15.30

2. třída              Mgr. Stránská Heda              úterý 14.00 - 15.00

3. třída              Mgr. Suchánek Milan             úterý 14.00 - 15.00

4. třída              Bc. Urbánková Helena          úterý 14.00 - 15.00

5. třída              Bc. Slámová Michaela          pondělí 14.00 - 15.00

Valnohová Jana                     pondělí 16.00 - 17.00

Mgr. Klatovská Marcela – schůzky sjednávejte telefonicky.