Zábavně naučný pohádkový kvíz Měsíc s Andersenem

Milé děti, jako každý rok připadá na měsíc březen Noc s Andersenem.

Jelikož v této nelehké době nemůžete chodit do školy, tak jsme si pro vás připravili pohádkové putování po obci Uherčice. Věříme, že Vám s tím rádi pomohou rodiče, prarodiče, starší sourozenci atd.)

Pohádkový kvíz bude mít 13 stanovišť. Každý týden budou na bráně u školy zveřejněny dvě nápovědy, která Vám případně pomohou jednotlivá stanoviště najít.

Úkoly jsou dobrovolné. Na splnění všech úkolů máte čas do 30. dubna. Pokud si s nějakou otázkou nebudete vědět rady, hledejte v knížkách. Nemáte danou knížku doma? Nevadí, odpovědi můžete hledat také na internetu (youtube).

Pokud splníte všechny úkoly, své odpovědi můžete vhodit do schránky u budovy školy, a to ve dnech od 28.4. do 30.4.2021 (středa a čtvrtek od 11:00 do 15:00 hod a v pátek od 9:00 do 12:00 hod).

[kroužky pro děti » Knihovna Lysá nad Labem] Své odpovědi na jednotlivé otázky je vhodné přepsat do odpovědního listu, který naleznete v příloze v Edookitu, v případě potřeby budou k vyzvednutí poslední březnový týden na bráně školy. Nezapomeňte se podepsat!

Čeká vás pohádková odměna.

S sebou: papír a tužku

moudrofousek-puzzle.jpg