Obnovení činnosti mateřské školy

Karanténní opatření, které uzavřelo provoz třídy Motýlků, bude ukončeno v pátek 19. února 2021.

Děti, které jsou přihlášené do mateřské školy o jarních prázdninách, se mohou do mateřské školy vráti následovně:

Přihlášené děti ze třídy Žabiček a Motýlků, které byly v karanténě a mají negativní test  - od 22. 2. 2021
Přihlášené děti, ze třídy Žabiček a Motýlků, které byly v karanténě a nemají výsledek testu  - od středy 24. 2. 2021

Přihlášené děti, které mají pozitivní test  NEMOHOU do mateřské školy dříve, než skončí opatření, které jim sdělí KHS a pediatr.

Zákonný zástupce je povinen předložit negativní test. Test je možné zaslat do školy na email: reditelna@zsuhercice.cz , případně je předložit ve školce při předávání dítěte.

Provozní doba mateřské školy bude bez omezení od 6.15 do 16.15 hod.