Zahájení školního roku 2020-2021 v základní škole

Nový školní rok 2020 - 2021 bude zahájen v úterý 1. září 2020.

Slavnostní zahájení pro žáky základní školy proběhne v prostorách školního dvora v  9. 00 hodin. Po tomto zahájení se žáci přesunou do svých tříd. V případě nepříznivého počasí si odvedou třídní učitelé žáky do svých tříd hned v 9.00 hod. Žáci si s sebou první školní den vezmou aktovky a přezůvky.

Upozorňujeme rodiče prvňáčků, kteří se budou účastnit slavnostního zahájení, že vstup do budovy bude tento den umožněn bez přezutí, při vstupu do budovy použijte dezinfekční prostředek umístěný u vchodu. Používání roušek u dospělého doprovodu doporučujeme.  Předpokládané ukončení je v 10.00-10.30 hod.

V základní škole začne fungovat provoz jídelny v běžném režimu až od středy 2. září, pro přihlášené žáky.

Školní družina bude v běžném provozu od středy 2. září 2020.

S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci a v návaznosti na manuál MŠMT jsou pro zákonné zástupce žáků základní školy vydány tyto základní informace.